Jak spolupráce s námi probíhá?

Jak spolupráce s námi probíhá?

MARKUS-RK.CZ je stabilní realitní kancelář rodinného typu s více než dvacetiletou tradicí.

Základním pilířem fungování naší realitní kanceláře je úzká spolupráce mezi otcem a dcerou. Jako majitel společnosti mám za sebou úspěšné franšízové podnikání a tři desítky let zkušeností v oboru, dcera několikaleté působení ve velké realitní síti. K rozhodnutí pro práci v malé rodinné firmě nás vedla touha žít a pracovat v přátelské harmonické atmosféře, kterou nabízíme svým klientům. Díky tomu se u nás můžete spolehnout na ovzduší porozumění a skutečného naslouchání Vašim potřebám, přičemž základem práce samozřejmě zůstávají kvalitní a profesionálně odvedené služby.

Zakládáme si na mravních hodnotách, jakými jsou čestnost, upřímnost, opravdovost ve vztazích i v podnikání. Jsme značka s dlouholetou tradicí, která si na nic nehraje. Jsme rodinná firma z Vašeho sousedství. Žijeme tu mezi vámi a je nám tady dobře.

Pokud uvažujete o prodeji / pronájmu či koupi nemovitosti, přijďte si k nám o své situaci popovídat. Budeme vám naslouchat, seznámíme vás s tím, jak podobné případy řešili naši klienti před vámi a představíme vám své řešení ušité právě vám na míru.

Těšíme se na setkání s vámi.Kontaktní formulář