Jaká je výše provize realitní kanceláře a co vše je v ní obsaženo?

Jaká je výše provize realitní kanceláře a co vše je v ní obsaženo?

Provize realitní kanceláře MARKUS-RK.CZ

Pokud se rozhodnete pro prodej vaší nemovitosti ve spolupráci s realitní kanceláří MARKUS-RK.CZ, zaručíme vám, že se vám peníze vynaložené na zaplacení provize vrátí. Je to přirozené. Oproti vám jsme schopni prodat vaši nemovitost za vyšší cenu, než jaké byste v konečné fázi dosáhli sami. Rychlost a efektivita práce makléře s téměř tří desítkami let zkušeností je neporovnatelná s obchodováním málo zkušeného prodejce nebo dokonce začátečníka (profesionál zná náklady obchodu dopředu, amatér po uzavření obchodu odečítá vícenáklady a ztráty).

Standardní výše provize je v naší realitní kanceláři 5 % a zahrnuje veškeré náklady spojené s prodejem nemovitosti: 

- čas a práci realitního makléře, profesionální odhad reálné kupní ceny, marketingový plán, příprava nemovitosti na prodej (homestaging), kvalitní fotografie, inzerování na nejdůležitějších placených realitních serverech včetně topování inzerátů, zajištění prohlídek, vyjednávání se zájemci, úhrada právních nákladů - (budoucí) kupní smlouva, právní úschova kupní ceny, zajištění předání nemovitosti novému vlastníkovi. 

Tento výčet služeb můžete a nemusíte chtít, stejně tak lze přidat další vámi požadované služby nebo jejich zprostředkování. Vždy záleží na konkrétní dohodě, podle které bude upravená písemná zprostředkovatelská smlouva.

Naším cílem je, aby celý proces obchodu proběhl k vaší spokojenosti a s ohledem na vaše priority (rychlost prodeje nebo výše kupní ceny). Dbáme na to, aby obchod působil po celou dobu seriózním dojmem a aby komunikace se zájemci byla vedena v přátelském duchu s cílem najít přijatelné řešení pro obě strany.Kontaktní formulář