Pronájem kancelářských prostor /56m²/, Praha - Malá Chuchle, Ev.č.: 00087-1pronajato

MARKUS_Zbraslavska_02_011

Nabízíme k pronájmu zajímavě řešené mezonetové podkrovní kancelářské prostory /56m2/ ve 2.NP řadového cihlového domu na Strakonické s výhledem na Vltavu a vlastním parkovištěm. Výborné spojení MHD do centra Prahy, vozem na Pražský okruh nebo Jižní spojku. Dvě kanceláře, toaleta, v mezonetu menší relaxační zóna a skladové prostory. Vytápění samostatným plynovým kotlem. Objekt je cihlový, s klidným čistým provozem. K dispozici jsou parkovací místa na vlastním oploceném pozemku za domem, další parkování je možné v blízkém okolí, nejsou zde parkovací zóny.
Stanice metra B Smíchovské nádraží je pouhé 2 zastávky busem, spojení je během dne prakticky nepřetržité. Zastávky MHD jsou cca 150 m od domu.
V blízkosti domu se buduje nová komerční zóna u Hornbachu, pizzerie, restaurace, vinotéka, dvě benzínové pumpy, autoservisy plus různé další služby. Občanská a komerční vybavenost je v dané lokalitě vzrůstající - obchod Lidl, KFC apod. Z kanceláře jste pěšky za pět minut na upraveném břehu Vltavy (cyklostezka) nebo v Chuchelském háji.
Prostory jsou k nastěhování volné, v případě zájmu o bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře.

Základní informace
KategorieKancelářeEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
LokalitaZbraslavská, Praha - Malá ChuchlePůdní vestavbaano
Okresúzemí Hlavního města PrahyZařízenýNe
Plocha užitná56 m²Výtahne
Stav objektuVelmi dobrýKomunikaceAsfaltová
BudovaCihlováDopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
Typ domuPatrovýVodaDálkový vodovod
Poloha objektuŘadovýElektřina230V
ZástavbaObchodní a obytnáPlynPlynovod
Datum nastěhování1. leden 2022OdpadVeřejná kanalizace