Rozhodujete se prodat / koupit byt, dům nebo pozemek?

Rozhodujete se prodat / koupit byt, dům nebo pozemek?

REALITNÍ KANCELÁŘ MARKUS-RK.CZ…A JSTE V KLIDU!

Tato situace mnohého z nás zaskočí. Není jednoduché se rozhodnout, zda si nemovitost prodat sami nebo se nechat zastoupit. Čím se řídit, abychom zvolili to nejlepší řešení?

Samoprodej má své výhody, především nemusíme platit provizi. To bývá první myšlenka prodávajícího. Ale při hlubší úvaze si musíme přiznat, že nemáme s obchodováním žádné zkušenosti a že se s druhými lidmi vlastně ani dohadovat nechceme.

O ceně zpravidla nějakou představu máme. Ale hlodá v nás myšlenka, zda si neříctvíce? Nebo naopak chceme moc…? Budeme mít na to všechno čas? Musíme si zjistit všechno kolem právních a daňových záležitostí a ještě si informace ověřit z více stran!Podle čeho vybereme právníka? Pak je tu spousta praktických úkolů. Chtělo by to dobré fotografie, stále se mluví o homestagingu, chce to pořádný text na inzerát, zvolit nějaký solidní realitní server, ale který to je? A bude stačit jeden? Musíme se o ty inzeráty nějak starat?Jak často budou prohlídky? Co máme lidem říkat? Co když budou otravní?

Navíc je nám jasné, že budeme muset být dostupní na telefonu / e-mailu, stále se s někým přít o ceně a řešit podmínky obchodu. Dochází nám, že budeme muset být pevnía nenechat se nikým zmást. Ale na čem vlastně máme trvat, když nám chybí zkušenosti?

V tuto chvíli se většina z náslogicky rozhodne pro spolupráci s realitní kanceláří. Realitní makléř zná právní a daňové předpisy, rozumí vývoji trhu, umí nemovitost reálně nacenit, dlouhodobě spolupracuje s ověřenými právníky, realitní postupy má v malíčku, rychle odhalí nepoctivce a navíc nám dopředu řekne, kolik násbudou jeho služby stát a za jak dlouho budeme mít peníze z obchodu na svém účtu. Oddychneme si, řešení máme.

Ale kterou realitní kancelář zvolit? Všechny se tváří tak sebejistě, všechny něco slibují, ty velké jsou příliš neosobní a ty malé zase neznámé.

Tady si dovolujeme vstoupit do Vašeho povědomí my.

Jsme malá rodinná realitní kancelář s mnohaletou praxí. Naším cílem je Vám pozorně naslouchat a co nejlépe Vám porozumět.Využívejte společně s námi výhody našeho rodinného podnikání – jsme si blízko, vzájemně se zastupujeme, radíme se, sdílíme své zkušenosti. Profesionální služby poskytujeme v přátelské, de facto rodinné atmosféře. Jsme komunikativní a držíme se pravidla, že ačkoli Vás během obchodu plně zastupujeme, tak o své nemovitosti po celou dobu rozhodujete pouze Vy!

Naší největší odměnou je vnitřní spokojenost z dobře odvedené práce a schopnost radovat se společně se svými klienty z dobře uskutečněných obchodů.

Nabízíme plný servis služeb, spolupráci s ověřenými právníky a desítky let zkušeností s prací realitního makléře (majitel MARKUS-RK.CZ je realitním makléřem od roku 1992 a majitelem realitní franšízy od roku 2008).

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro Váš realitní obchod, jsme připraveni se Vám plně věnovat. Najdete nás v kanceláři přímo na stanici metra trasy A „Petřiny“ v Praze. 

MARKUS-RK.CZ           Jsme tradiční rodinná firma z Vašeho sousedství.Kontaktní formulář